Antalya Golf Club

Hakkında

Muhteşem bir sahada oynamak her zaman zorlayıcıdır. İki muhteşem sahada oynamak ise sınırları zorlamaktır.

The PGA Sultan and The Pasha Course

Saha projesi tüm dünyaca ünlü ve Avrupa’nın en iyi proje-golf design şirketi olan European Golf Design mimarları tarafından hazırlanmıştır. Danışmanlığını da aynı zamanda ünlü profesyonel golf oyuncusu olan David Jones tarafından yürütülmektedir.

Golf tutkunlarının keyifle oynayacakları ama bir o kadar da zorlanacakları sahalardır. Mükemmel oyun parkuru, eşi bulunmaz iddialı kalitesi ve harika hava koşullarına çevresindeki doğal güzellikler de eklenince golfun unutulmaz anlarını yaşayacaksınız.

The PGA Sultan
18 Delik Şampiyona Sahası
Par 72, 6477 Metre 

Eylül 2003 yılında açılmış olan PGA Sultan sahası 72 par ve 6.477 metre uzunluğu ile golfçuların en çok sevdikleri saha olmuştur. European Golf Design ve David Jones bu sahanın hazırlanmasında hiçbir kısıtlamaya gitmedikleri gibi, sahanın ormanlık alana olan uyumunu da yakalamayı başarmışlardır.

Kendinden emin olan golfçular için tasarlanan bu saha hafife alınmaması gereken bir yaratım olmakla birlikte en iyi oyuncuyu bile zor bir sınavdan geçirmektedir.

The Pasha Sahası
18 Delikli, Par 72, 5769 Metre 

Etkileyici 5769 metre ve 72 par ile Pasha’nın sadece hoş bir gezinti sunacağını sanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz.

Pasha değişik kombinasyonları ile düşük veya yüksek handikabı olan her oyuncuyu zorlayacaktır. Tricky-dog legs, kurnazca yerleştirilmiş olan bunkerlar ve eğimli grenler deneyimli golfçuların bile her vuruşu iki kez düşünmelerini gerektirecek niteliktedir.

Görkemli ağaçları, kristal parlaklıktaki gölleri, karlı tepeleri ile görkemli Toros dağları ve Belek ormanlarından esen rüzgârların süslediği bu güzel sessizliği sadece ibibik kuşlarının söylediği şarkılar bölüyor.

Golf Akademi

Gerek oyunun temel noktalarını öğrenmede, gerek sahanın karmaşıklıklarını çözmede, tamamıyla profesyonel ekibimiz, akademi eğitim alanımızda danışmanlık ve yardımınız için hazırdır.

  • Bireysel ya da grup dersleri
  • Oyun dersleri
  • Özel eğitim paketleri
  • Hazırlık / Çocuk eğitimleri
  • Video ile eğitim